CompanionS

Explore. Dream. Discover.

Forum

Post Reply
Forum Home > PUTOVANjA > Nove ideje - Nova putovanja

Dejan
Member

Ja bih na Bora Boru. Još bolje, ako postoji neko zaboravljeno ostrvo u Francuskoj Polineziji :) Pa bih u San Francisko, na Fidži, u Vijetnam... Bih volio i na Kilimandžaro da stignem, ni Maroko ne bi bio naodmet, mada je blizu :P Peru, Lima i Arekipa... Dajte neku egzotiku, šta god date, uzimam :)

April 20, 2015 at 12:52 PM Flag Quote & Reply

Ninna
Member

Ja bih bas bas zelela Kubu da vidim ! Volela bih da obidjem Havanu , da se vozim old tajemrom , da slusam svoju playlistu dok setam ulicama. Da odem u El Floriditu i La Bodeguita del Medio , kafici u kojima je Hemingvej pio mojito i kafic gde je nastao Hemingway Daiquiri . Da vidim hotel Nacional gde je Al Capone boravio. Da se suncam na Cayo Largo i da pijem mojito...

Kuba definitivno!

A onda moze i Bora Bora, Argentina i Buenos Aires , Maroko , Zanzibar i Tanzanija ...

--

April 23, 2015 at 5:00 AM Flag Quote & Reply

Ana Larissa
Member

Hey, ja sam nova na forumu i nisam iscitala celi topic, ali su vam zeljene destinacije fenomenalne! A sta kazete na zemlje Kavkaza, Gruzija, Jermenija i Azerbejcan? Kultura i to neko raskrsce istoka i zapada je impresivno? Sta kazete?

May 9, 2015 at 3:44 AM Flag Quote & Reply

MarkoMilanov
Member

Cuba definitivno...februar/mart :)

May 11, 2015 at 4:39 PM Flag Quote & Reply

Marija
Member

Možemo li uskoro očekivati neke nove ponude za leto (sem Grčko morskih?) :)

May 12, 2015 at 4:46 PM Flag Quote & Reply

Slaki87
Member

Maldivi, Meksiko to bi bilo fenomenalno.. :)

June 3, 2015 at 8:58 AM Flag Quote & Reply

SASSKIA
Member

Pozdrav svima! :) Interesuje me hoće li biti neko novo putovanje za Buenos Aires? Meni i suprugu je životni san da odemo tamo na medeni mesec.

--

It takes two to tango

June 13, 2015 at 10:12 AM Flag Quote & Reply

Stevica
Member

Definitivno predlažem Portugal u periodu od 1 do 15 februara 2016 god., postoje više razloga. Po novom kalendaru za osnovno i srednje obrazovanje tad je raspust, dovoljan broj slobodnih dana a mislim da nas ima popriličan broj ljudi koji radi u školi i koje bi ova ponuda sigurno interesovala...:)..a pored toga slaže se sa politikom ovih putovanja da se izbegavaju udarni termini zbog visokih cena...

--

July 4, 2015 at 2:53 PM Flag Quote & Reply

Marina Michikj
Member

Ana Larissa at May 9, 2015 at 3:44 AM

Hey, ja sam nova na forumu i nisam iscitala celi topic, ali su vam zeljene destinacije fenomenalne! A sta kazete na zemlje Kavkaza, Gruzija, Jermenija i Azerbejcan? Kultura i to neko raskrsce istoka i zapada je impresivno? Sta kazete?

Ja poddrzavam Anu...Ovo mi se putovanje jako dopada i rado bi ishla na njemu!

--
August 19, 2015 at 4:03 AM Flag Quote & Reply

Lana
Member

I ja bih na Kubu...bas sam pomislila da cu ovde naci drustvo za tu destinaciju!!!

September 10, 2015 at 9:55 AM Flag Quote & Reply

Jely
Member
Indija :)!
September 12, 2015 at 8:17 AM Flag Quote & Reply

Frenky
Member

Zanima me dali se planira putovanje u Rio de Janeiro u vrijeme karnevala, pa s tim spojiti i Buenos Aries?

September 21, 2015 at 8:40 AM Flag Quote & Reply

pčelica
Member

buenos aires sa montevideom

--

September 22, 2015 at 6:26 AM Flag Quote & Reply

CompanionS
Site Owner

Skoro nikada ne organizujemo putovanja u periodima praznika i vecih svetskih festivala (u sta spada i Karneval, kao i periodi oko Nove godine 15.12-15.01) - mada smo ove godine imali prvi izuzetak i organizovali u periodu karnevala uz doplatu od +300€ za koliko je skuplji smestaj u tom periodu.

Druga bitna stvar koju treba znati da interkontinentalna putovanja (kao i specijalne punude) nikada nismo u mogucnosti da planiramo, vec ih iskljucivo objavljujemo u trenutku kada se pojave.

Da podsetimo pravilo za ovaj topic je da je neophodno da kada predlozite destinaviju ispisete sto vise detalja o njoj zbog kojih je predlazete, jer u suprotnom nema smisla navoditi imena gradova i drzava, za koje vec svi znamo da postoje...

--

"Explore. Dream. Discover."

October 17, 2015 at 1:55 AM Flag Quote & Reply

Biksi
Member

Da li bi neko išao na Filipine?

--

October 18, 2015 at 5:33 AM Flag Quote & Reply

nemili
Member

Biksi at October 18, 2015 at 5:33 AM

Devojka i ja planiramo na Filipine u martu. Jel ima jos neko zainteresovan?

October 23, 2015 at 1:35 PM Flag Quote & Reply

Miloš
Member

Jako bih voleo kada bi se u skorije vreme pojavila ponuda za Meksiko ili neku latino zemlju,mada bih bio zadovoljan i sa Spanijom.Veliki sam ljubitelj spanskog jezika kao i svih hispano zemalja,tako da bi me obradovalo bilo koje putovanje tog tipa.Ako je neko jos ljubitelj hispano zemalja i zeli da putuje u hispano zemlje neka mi se slobodno javi da razmenujemo iskustva i budemo companionsi na nekom od narednih putovanja :)

November 29, 2015 at 3:59 PM Flag Quote & Reply

Radosevic
Member

nemili at October 23, 2015 at 1:35 PM

Biksi at October 18, 2015 at 5:33 AM

Devojka i ja planiramo na Filipine u martu. Jel ima jos neko zainteresovan?

Da, ja i moj drugar smo planirali Filipine krajem marta/pocetkom aprila 2016god. Uz obilazak Hong Konga (3,4nocenja)

December 10, 2015 at 1:47 PM Flag Quote & Reply

Vlajko
Member

Venecuela :) ovaj članak me zainteresovao jako http://www.vice.com/rs/read/ziveo-sam-mesec-dana-u-venecueli-kao-car-za-samo-100-evra

January 4, 2016 at 5:26 PM Flag Quote & Reply

antonio_oh
Member

Ja sam zainteresovan za neko putovanje za Filipine moze da bude kombinacija sa Borneom posto ima low costeri iz Manile. Druga opcija bi bila Sri Lanka+Maldivi.

Period kad bi mogao da otputujem je od 23 Januara do kraj Marta.Trajanje putovanja do 30 tak dana

--

January 10, 2016 at 5:44 AM Flag Quote & Reply

You must login to post.