CompanionS

Explore. Dream. Discover.

Forum

Post Reply
Forum Home > PUTOVANjA > Nove ideje - Nova putovanja

mila
Member

evo ideje za neka naredna putovanja. Elafonisos ostrvo ( Peloponez),  Kitira ostrvo, Milos ostrvo ( Kikladi)

--

January 7, 2015 at 6:54 AM Flag Quote & Reply

Stana
Member

CompanionS at June 21, 2011 at 6:12 PM

Ljudi sada iskreno vas pitamo...Koja je destinacija, drzava, grad, selo, okean, more, reka, jezero, planina koje biste zeleli da posetite i vidite. Dajte nam malo izazova...

Koja bi vas, nova destinacija, privukla? 

Irska....Skotska...?

January 7, 2015 at 12:45 PM Flag Quote & Reply

Marina Michikj
Member

Žarko at January 6, 2015 at 9:34 AM

Ajmo u Maroko! 8)

Slazem se Zarko...MAROKO JE SUPER  , evo josh jednog kandidata za tamo!

--
January 19, 2015 at 6:12 AM Flag Quote & Reply

Milena
Member

Indija!! Nju Delhi, Radžastan – Džajpur, Agra ili severniji deo zemlje...ili Mumbaj! To bi bila fantasticna tura i avantura!!

January 24, 2015 at 1:17 PM Flag Quote & Reply

makriamos
Member

Jel ce biti opet organizovan Izrael? To bi bilo divno :)

--

January 24, 2015 at 3:06 PM Flag Quote & Reply

natalija
Member

a Island??? 

--

January 24, 2015 at 4:06 PM Flag Quote & Reply

Milos Markovic
Member

Nisam Companion, bar ne jos, ali bicu slobodan da dam svoj predlog. Afrika svakako i u sustini sa Afrikom mislim da nema greske.  Za Iran takodje kazu da je lep i interesantan. 

February 6, 2015 at 1:07 PM Flag Quote & Reply

Miodrag
Member

Sta mislite o zapadnoj Africi, Kenija, Zambija...

February 9, 2015 at 3:32 AM Flag Quote & Reply

CompanionS
Site Owner

wow wo... drugari... Hajde da se podsetimo na dogovor za ovaj topic: kada predlozite destinaciju, potrudite se da nas ubedite da je to vama ona prava destinacija.. pisite sta vas tamo privlaci, zbog cega je bolja od ostalih, podelite sto vise informacija i licnih utisaka o predlozenom mestu... Ako uspete da nas ubedite velika je verovatnoca da cemo posvetiti vise vremena i paznje kako bismo ostvarili vasu zelju...
Bilo bi dobro da ne ponavljate u ovom topic-u destinacije koje vec organizujemo ili smo organizovali... jer se topic odnosi na Nove Ideje - Nova Putovanja. Jako cesto se ovde predlazu destinacije na kojima smo vec putovali zajedno... 

--

"Explore. Dream. Discover."

February 9, 2015 at 12:57 PM Flag Quote & Reply

CompanionS
Site Owner

@ Stana 
UK,USA,Canada, AUS, NZ nece biti dok nam ne ukinu/ublaze vize...
@Milena
Nismo jos uvek spremni da organizujemo Indiju, zbog higijenskih sandarda... nismo je dovoljno istrazili... ali sigurno cemo u jednom trenutku poceti da organizujemo Indiju.
@natalija
Island zvuci zanimljivo... mada nas nisi nesto preterano ubedila u postu... :) U zadnje vreme istrazujemo destinaciju i pripremamo.... tako da postoji mogucnost da cemo imati tu destinaciju u skorije vreme (ali ne obecavamo, ne zavisi sve od nas)

--

"Explore. Dream. Discover."

February 9, 2015 at 1:44 PM Flag Quote & Reply

VOJIN
Member

Obilazak Portugala, od Severa do Juga.

--

Vojin Kalinić

February 10, 2015 at 5:31 PM Flag Quote & Reply

Djordje
Member

Pozdrav,

Island i Grenland. :) Gledao sam slike i mislim da ova dve destinacije definitivno treba posetiti. Do Grenlanda je najlakse stici preko Islanda, tako da ove dve destinacije mogu da se spoje u jednu specijalnu ponudu :).

--

February 12, 2015 at 5:28 AM Flag Quote & Reply

Aleksandra
Member

A cudo nema nikako Meksika? Meksiko je bas i egzotican i ima drevne spomenike Maja i zanimljiva je kultura naroda, stalno smo bili bombardovani njihovim serijama, da bombardujemo i mi njih malo, da vidimo uzivo 8):P

February 12, 2015 at 11:58 AM Flag Quote & Reply

Aleksandra
Member

hoce li biti nekih novih ponuda skorije osim ovog Jordana trenutno :D? 

February 12, 2015 at 12:08 PM Flag Quote & Reply

Dejan Dozet
Member

Ja hocu u Nepal da idem ponovo, bio sam prosle godine, ali hocu ponovo, jer je nezaboravno

March 3, 2015 at 3:16 PM Flag Quote & Reply

Igor Ždrnja
Member

Ne znam da li ste vec organizovali ali sam cuo da je Senegal sjajna destinacija u Africi (najbolja/najsigurnija u zapadnom delu), od coveka koji je ziveo 7 godina tamo i proputovao i okolne zemlje

March 6, 2015 at 10:33 AM Flag Quote & Reply

Marina Michikj
Member

Issland i Grenland..NEverovatna avantura. Razlichito od svih ostalih prirodniih bogadstva. Mislim da se moze jako jeftino leteti iz kopenhagena za obe 2 destinacije ili chak kombinovano, jedna pa druga. To je teritorija koja pripada Danskoj, za tamo netrebaju vize....

--
April 5, 2015 at 6:29 PM Flag Quote & Reply

IvanaS
Member

Apsolutno Island i Grenland. Na slikama i putopisima izgleda magicno.Koliko sam ja gledala, a bavim se dugo,  karte su poprilicno skupe do Grenlanda, bilo iz Kopenhagena ili Rejkjavika. Ali, nista sto nasi drugari ne mogu da rese, nadam se. :)

April 5, 2015 at 8:24 PM Flag Quote & Reply

Max
Member

Malo sam istraživao...ne znam koliko je ostvarivo sa strane organizacije ali mislim da bi tura Madagaskar i Mauricijus bila fantastična. Odvojeno ili spojeno kao jedna celina (15+ dana) bi bilo idealno. Čak, mislim da sa Šarl de Gola postoje direktni letovi ka obe destinacije što je sjajno :). Ako je neko već predlagao izvinjavam se

--

"Not all those who wander are lost."

April 8, 2015 at 7:31 PM Flag Quote & Reply

mija1010
Member

Drugari da li se neko prijavio za putovanje u Dubai, termin avgust ili je zainteresovan za prijavu?

April 16, 2015 at 3:29 AM Flag Quote & Reply

You must login to post.