CompanionS

Explore. Dream. Discover.

Forum

Post Reply
Forum Home > PUTOVANjA > Nove ideje - Nova putovanja

Lila Goldner
Member

Yukatan mozda?8)

September 16, 2013 at 1:22 PM Flag Quote & Reply

Aleksandar Todorovic
Member

Uzbekistan je druga Persija , posle Irana koji je na prvom mestu svakako.Uzbekistan treba videti sto pre ajde organizujte nesto i zovite ja sam zainteresovan. Nije skup , mogu se bukirati hosteli za 10-15e 

--
September 21, 2013 at 3:15 PM Flag Quote & Reply

TamaraB
Member

Iran, Jermenija :D

--

September 22, 2013 at 3:19 PM Flag Quote & Reply

BojanTijana
Member

Braziiiiiil!!!

October 7, 2013 at 3:38 AM Flag Quote & Reply

CompanionS
Site Owner

Uzbekistan je u planu, s'tim što nas i dalje koči komplikovana procedura za njihovu vizu. Prošlog jula mesec dana smo pokušavali i na kraju odustali jer je suviše dugo trajalo maltretiranje oko vize.

Iran je takodje među prioritetima u narednim ponudama, ali za sada nas koči slabo razvijen on-line rezervacioni sistem smeštaja.

Brazil je bio više puta u prethodnih godinu dana po ceni od oko 500€ - Specijalne Ponude, tako da ne spada u "Nove ideje i Nove destinacije", ali biće i u buduće ukoliko se ukaže prilika da se organizuje po sličnoj ceni.

Još jednom bismo zamolili sve forumaše da pri navođenju nove destinacije navedu što više razloga, slika, tekstova i detalja za svoj predlog. :)

--

"Explore. Dream. Discover."

October 14, 2013 at 5:58 AM Flag Quote & Reply

Matori
Member

Uzbekistan - nemam pojma kako neke firme garantuju da će vize dobiti na samom aerodromu po sletanjju u Taškent - ali sam to video...i naravno svi deru sa cenama...Bilo bi dobro da se za tu zemlju odvoji jedno dve nedelje...onako polagano...

Iran - takođe zaiteresovan, i za to jedno dve nedelje...samo za najznačajnija mesta...   

--

October 17, 2013 at 6:46 AM Flag Quote & Reply

marina2988
Member

A ima li neka opcija Malme, Kopenhagen, Geteborg...? :D

November 9, 2013 at 2:50 PM Flag Quote & Reply

Pavllle
Member

Aj d probam opet neki predlog npr iz Budimpeste do Baltika, onda brodom St Petersburg pa odatle transibirska do Pekinga. naravno moze i samo Transibirska, cenim da bi bilo dosta zainteresovanih svakako.

I mozda Sokotra? Mada sad nije najbezbednije u Sani, ali bi sama Sokotra trebala da bude i vise nego ok. Bilo je direktni letova iz Dubaija, ali ne znam da li su i dalje aktuelni.

--

December 2, 2013 at 2:45 PM Flag Quote & Reply

Pavllle
Member

Mozda Maroko i za malo ambicioznije Meksiko?

Sardinija je prelepa i neskupa za ono sto pruza. Samo treba naci dobre ponude sa avio kartama, a u sezoni (pre feragosta) ima finih ponuda Airone i Alitalie do Algera.

I naravno ponovo ona tura za Japan :)))

--

December 2, 2013 at 3:24 PM Flag Quote & Reply

Matori
Member

Meksiko - ima da ti ovde u ambasadi zagorčaju život dok ti ne lupe vizu. Ako imaš USA vizu  - onda ti meksička nije potrebna. Dva puta sa mučio sa mexicancima - oba puta na jedbite jade mi lupiše vizu. Baš su me kinjli. Sada te uz činovnika kinji i neki SW (eksperski sistem) - taj bi ti iu špajz zalazio sa glupavim pitanjima... ODVRATNO... 

--

December 3, 2013 at 8:25 AM Flag Quote & Reply

MakiRF
Member

Pavllle at December 2, 2013 at 2:45 PM

Aj d probam opet neki predlog npr iz Budimpeste do Baltika, onda brodom St Petersburg pa odatle transibirska do Pekinga. naravno moze i samo Transibirska, cenim da bi bilo dosta zainteresovanih svakako.

I mozda Sokotra? Mada sad nije najbezbednije u Sani, ali bi sama Sokotra trebala da bude i vise nego ok. Bilo je direktni letova iz Dubaija, ali ne znam da li su i dalje aktuelni.

Da, Transibirska bi bila vrh! Ali fora bi bila da se bar dan staje u vece gradove, ali to bi dugo trajalo, otici do Vladivostoka je 7 dana samo, a gde je povratak tek :P

January 1, 2014 at 8:01 AM Flag Quote & Reply

marina2988
Member

Brisel u kombinaciji sa Amsterdamom, ili eventualno Danska ali nisam sigurna kako je sa dobijanjem vize...

P.s. kada ce ponude za ovu godinu? 

January 5, 2014 at 10:25 AM Flag Quote & Reply

Andrija
Member

Pozdrav svima. Nov sam na sajtu, ne tako nov u putovanjima i stvarno me zanima po kom principu funkcionise cela ideja. Verovatno nije adekvatna tema ali bih voleo, ukoliko ima ljudi dobre volje, da mi u inbox posalju svoj dozivljaj jednog putovanja od ideje, preko prijave i placanja sve do samog puta. Hvala unapred i nadam se da cu vam se uskoro pridruziti :)

January 7, 2014 at 4:22 PM Flag Quote & Reply

sergio
Member

Hoce li biti nekih ponuda za Irsku?

January 8, 2014 at 1:22 PM Flag Quote & Reply

Jelena
Member

Afrika i Azija, Evropu smo već obišli, a ja želim i nešto malo egzotičnije... Kada biste imali ponudu za Maroko, bilo bi sjajno! P.S. Nadam se da ćete ponovo imati Izrael i Liban u ponudi.  

January 15, 2014 at 1:07 PM Flag Quote & Reply

CompanionS
Site Owner

@Marina

Marina, o kakvim vizama ti to pricas?!? :o

@Sergio

Za Irsku cekamo ukidanje viza isto kao i za UK, USA, Kanadu, Australiju i NZ

@Jelena

Maroko je vec bio (http://www.companions-serbia.com/fes.htm) i putovali smo tamo (http://www.companions-serbia.com/apps/photos/album?albumid=15244034) ... tako da nije "Nove ideje - nova putovanja"

* podsećamo vas na dogovor da pri predlogu neke destinacije, treba da ide i detalji o njoj, razlozi zasto vas privlači da je predložite.

--

"Explore. Dream. Discover."

January 16, 2014 at 1:48 PM Flag Quote & Reply

pčelica
Member

Moj predlog je Belgija: Brisel Briz Ghent, wizzair vozi prilicno jeftino iz Beograda, Briz je za romantiku, Ghent za lep provod po klubovima, Brisel ima najbolju pivnicu na svetu delirium tremens, prevoz je dobro pokriven vozovima. Mislim da bi to moglo lako i prilicno jeftino da se organizuje.

A ja bih zelela Island, Mongoliju i Kazahstan jer me privlace velika prostranstva bez turista i drugacija priroda.

January 17, 2014 at 7:43 AM Flag Quote & Reply

johny
Limited Member

Moze neka Sicilija...?!   Rano prolece a mi svi ujutru na macchiato, pa onda na plazu.... To je zivot...

January 18, 2014 at 4:41 AM Flag Quote & Reply

Danica
Member

Hoce li biti ponovo ponuda za Dubai u aprilu?

January 20, 2014 at 9:22 AM Flag Quote & Reply

Jovana88
Member

Ne znam da li je ovo bilo u ponudi, ali moj predlog je INDIJA! Razloga je mnogo za posetu ovoj prelepoj zemlji, a samo neki od njih su: Kulturna i religijska svestranost, hrana, ogroman broj neverovatnih gradjevina, Agra (Taj Mahal i Crvena palata), Goa sa prelepim plazama, Jaipur, Delhi, Pangong jezero na granici sa Kinom, Dolina Kasmira, Vodopadi Nuranang i obavezno juzna Indija - Kerala, uz voznju kanuom kroz sistem kanala koji presecaju pirincana polja, kroz dzunglu. ;)

February 26, 2014 at 5:33 AM Flag Quote & Reply

You must login to post.