CompanionS

Explore. Dream. Discover.

Forum

Post Reply
Forum Home > PUTOVANjA > Nove ideje - Nova putovanja

Tomahawk
Member

1. Kenija (Safari) + Zanzibar - MOJ SAN...

2. Kina + Japan - Isao bi u tvojoj reziji ali imam neke obaveze do leta, nemas pojma koliko mi je krivo, isti slucaj je i sa Filipinima, ne mogu da prezalim sta sam propustio i po kojoj ceni....

3. Barbados, Bahami, Kuba, Dominikana, Mexico

4. Veliki koralni greben (Australija), Bora bora - ovo je naucna fantastika ali nikad se ne zna

5. Maldivi, Sejsli, Mauricijus

6. Tajland + Vijetnam + Kambodza

7. Brazil + Peru - takodje naucna fantastika

8. Ideja za Surf kamp je EXTREMNO dobra i maksimalno je podrzavam

9. Dubai, Abu Dabi

10. Moskva + Sankt Peterburg - OVO BI BIO MOCNO

11. MAJORKA - ovde sam bio letos kao sto slicica na profilu govori i svima bi je preporucio, mesto Palma nova, LUDILOOOOOOOOOOO

to su mi manje vise najvece zelje, nadam se da ces nesto iskombinovati. Bas me zanima sta je od ovoga realno....

February 6, 2012 at 7:57 PM Flag Quote & Reply

Tomahawk
Member

zaboravih Sri Lanku :)

February 6, 2012 at 8:15 PM Flag Quote & Reply

Danka Marinkovic
Member

Jako mi se svidjaju ideje od kolege Tomahawk, ali najvise:

Maldivi, Sejsli, Mauricijus:-)

Tajland + Vijetnam + Kambodza

Kenija (Safari) + Zanzibar

--
February 7, 2012 at 12:08 PM Flag Quote & Reply

SilverSurfer
Limited Member

Indonezija- Bali

February 15, 2012 at 5:25 PM Flag Quote & Reply

Jasmina
Limited Member

Ja bi neko putovanje po Rusiji...prvo malo St.Petersburg, pa Moskva,pa transsiborskom zeleznicom, pa gde stignemo...:)  Dajte tako nesto...

March 7, 2012 at 9:40 AM Flag Quote & Reply

CompanionS
Site Owner

Što se tice dalekih i egzoticnih destinacija, one se javljaju s' vremena na vreme i prijave traju od par sati do dan-dana, jer su promocije avio karta vremenski veoma ogranicene i retke... takav slucaj je bio sa prethodnim CompanionS ponudama za Sri Lanku, Filipine i prethodne dve ponude za Tajland... Dakle, bitno je pratiti sajt i brzo reagovati...

Postoje planovi da se organizuje putovanje u Rusiju... plan je u pripremi, trenutno proveravamo neke jeftine kombinacije... tako da mozemo ocekivati uskoro nesto za Sankt Peterburg i Moskvu.

--

"Explore. Dream. Discover."

March 8, 2012 at 9:28 AM Flag Quote & Reply

Vlada84
Member

mozda neki brazil, argentina ;)

--

March 13, 2012 at 5:56 PM Flag Quote & Reply

CompanionS
Site Owner

Vlada84 at March 13, 2012 at 5:56 PM

mozda neki brazil, argentina ;)

Čim pre bude nekih povoljnih avio karata za daleke destinacije - objavicemo na sajtu, kao i do sada. ;)

--

March 14, 2012 at 11:35 AM Flag Quote & Reply

Jecko
Member

Maroko... u septembru, oktobru... uh kako bi mi to odgovoralo... :) ili Brazil recimo...

April 3, 2012 at 2:00 PM Flag Quote & Reply

Misko
Member

Da li se mozda planira neki SURF kamp? :)

April 13, 2012 at 1:41 PM Flag Quote & Reply

CompanionS
Site Owner

Hajdemo, jos jednom zajednicki da pozovemo surfere ili one koji to zele da probaju da se jave ovde, kako bismo organizovali surf camp. ;)

--

April 19, 2012 at 12:46 AM Flag Quote & Reply

CompanionS
Site Owner

Evo, održali smo obećanje... isponjavamo želje skoro svim CompanionS-ima sa foruma... :)

Dva dana nesvakidašnje promocije za egzotična putovanja u Aziju : http://www.companions-serbia.com/specijalneponude.htm - Šri Lanka, Kina, Tajland (uz mogućnost organizacije Kambodže i Vijetnama), Dubai...

Samo danas možete uzeti i avio-karte do Istočne Afrike (Kenija, Tanzanija, Zanzibar, Ruanda, Uganda) po ceni od 335eura za povratnu kartu sa svim taksama i uračunatim dodatnim čekiranim prtljagom.

Takođe, i za one koje su poželeli rajska ostrva u Indijskom okeanu (Sejšli, Mauricijus i Maldivi) su bliži nego ikad za povratnu kartu od 390eura sa svim taksama.

...a tu je i Bali za 480eura - povratna karta sa svim taksama.

Požurite... :)

--

April 19, 2012 at 5:49 AM Flag Quote & Reply

zeljana
Member

Interesuje me putovanje u Istanbul sa polaskom 10.06. (okvirno) i povratkom 15.06.(okvirno). Sve arijante prevoza dolaze u obzir...Putovanje je za 3 osobe.

--

April 23, 2012 at 3:32 PM Flag Quote & Reply

Maja
Member
Kakve su sanse, da se CUBA nadje u ponudi? Hvala, pozzz
May 24, 2012 at 2:54 AM Flag Quote & Reply

mk989
Member

pozdrav....DUBAI I SANTORINI OVOG LETA PLEASE! Da li postoje neke sanse za to?

June 6, 2012 at 7:20 AM Flag Quote & Reply

Milan
Member

CompanionS at April 19, 2012 at 5:49 AM

Evo, održali smo obećanje... isponjavamo želje skoro svim CompanionS-ima sa foruma... :)

Dva dana nesvakidašnje promocije za egzotična putovanja u Aziju : http://www.companions-serbia.com/specijalneponude.htm - Šri Lanka, Kina, Tajland (uz mogućnost organizacije Kambodže i Vijetnama), Dubai...

Samo danas možete uzeti i avio-karte do Istočne Afrike (Kenija, Tanzanija, Zanzibar, Ruanda, Uganda) po ceni od 335eura za povratnu kartu sa svim taksama i uračunatim dodatnim čekiranim prtljagom.

Takođe, i za one koje su poželeli rajska ostrva u Indijskom okeanu (Sejšli, Mauricijus i Maldivi) su bliži nego ikad za povratnu kartu od 390eura sa svim taksama.

...a tu je i Bali za 480eura - povratna karta sa svim taksama.

Požurite... :)

Koje su šanse da se ponovo pojavi navedena cena za Sejšele? :)

June 15, 2012 at 8:54 PM Flag Quote & Reply

CompanionS
Site Owner

@ Maja

Ponude za Kubu nisu u planu, ali su moguće u slučaju sepcijalnih ponuda... pratite redovno site...

@mk989

Prijave za Santorini su zavrsene u martu, a za Dubai u maju. Ako buda nekih vanrednih ponuda objavićemo na site-u.

@ Milan

Postoji mogućnost, ali nemamo pouzdanu informaciju da će se to i desiti.

--

June 22, 2012 at 6:43 AM Flag Quote & Reply

iRma LeKlerk
Member

i ja bih volila Kubu, planiramo je za sledecu godinu i ima onih jeftinih karata preko Franfurta za 500-600 dolara...ali to treba u januaru/februaru ganjati u bukvalno minimalnom terminu...frka mi je da cemo da promasimo jer za skuplje avio-karte cemo tesko skupit pare

--

July 20, 2012 at 4:03 PM Flag Quote & Reply

Matori
Member

Novajlija sam na ovom mestu, pa ako nekom stanem na žulj - sorri...

Nikako da ukapiram šta je od ponuda još uvek otvoreno - tj. "ponuda važi ", jer vidim neke bajate termine...iz 2011... Prebacite te sadržaje u arhivu...a aktuelne ponude izdvojte u poseban odeljak...mislim, pojednostavite stvari...

Koliko je min. broj  prijavljenih dovoljan za "realizaciju" puta ?

Imate li neki "alert system" da me obavesti o "vrućim" ponudama.?

Da li je neko već pisao o ovome ?

1. Bilo bi meni & mojoj baki jako interesantno kada bi se išlo: Nepal & Tibet (ovo iz KTM , a ne okolo iz mainland Kine).. Malo zeznuto zbog "Tibet permita" , a ne kineske vize, vize su OK..

2. Mislim da bi veoma lepa bila i jedna 10-15 dana tura po Upper Egypt: Luxor - Aswan... sa posetama onim čudesima (i opcijom za low cost krstarenjem)...   

--

August 10, 2012 at 9:21 AM Flag Quote & Reply

CompanionS
Site Owner

@Matori

Dobro došao u CompanionS družinu! Hvala na predlozima i sugestijama.

Ispod trenutno važećih ponuda na početnoj strani piše AKTUELNO!!! Prethodna putovanja, koja nisu više aktuelna još uvek držimo kao podsetnik gde smo, kako i kada putovali... Zbog velikog broja putovanja... razmislićemo o predlogu da ih uklonimo. Za sada su vašeća izdvojena natpisom aktuelno.

Zavisno od putovanja razlikuje se min. broj prijavljenih, ali u opštem slučaju je dovoljan 1 (jedan) prijavljen.

Kada naleti neka kratkotrajna ekstremno jeftina kombinacija za putovanje o tome obaveštavamo sve registrovane CompanionS-e (sa CompanionS profilom) putem e-maila. U ostalim slučajevima sve novosti objavljujemo na facebook stranici. Registrovani članovi sa praznim profilima i bez profil slike s'vremena na vreme brišemo i ograničavamo pristup pojedinim sadržajima sajta... više informacija o tome možete naći OVDE>>>

Za daleke destinacije organizujemo putovanja samo u slučaju da naletimo na ekstremno jeftine varijante, kao što ste mogli da primetite iz prethodnih ponuda. Ove godine sam pokušao da dobijem specijalnu dozvolu za Tibet, ali sam odustao zbog skupe i komplikovane procedure.
Bilo je u planu organizovanje slične kombinacije za kraj ove godine za Izrael i Egipat (Tragom Biblije) koja je uključivala putovanje vozom celom dužinom Nila skroz do Abu Simbela, ali smo zakasnili sa ponudom - sada više nije moguće povoljno organizovati... možda sledeće godine.

--

August 11, 2012 at 8:32 AM Flag Quote & Reply

You must login to post.